Andres DTNVS-14-LWT40D Harder Gen3 2600 FOM Autogated White Fosphor Night Vision Binocular

Andres DTNVS-14-LWT40D Harder Gen3 2600 FOM Autogated White Fosphor Night Vision Binocular

Nejmodernější technologie nočního vidění se snoubí s vynikajícím komfortem nošení – prvotřídní kombo, které lze individuálně přizpůsobit podle individuálních přání a potřeb. Číslo produktu: 120555

Andres DTNVS-14-LWT40D Harder Gen3 2600 FOM Autogated White Fosphor Night Vision Binocular

Nejmodernější technologie nočního vidění se snoubí s vynikajícím komfortem nošení – prvotřídní kombo, které lze individuálně přizpůsobit podle individuálních přání a potřeb.

Nový DTNVS je lehký a všestranný. Lze jej držet v ruce i připevnit na helmu nebo držák na hlavu. Navíc jej lze individuálně přizpůsobit uživateli pomocí dioptrické korekce, zaostření objektivu a úpravy očního reliéfu (DTNVS Locking System).

Nový model dalekohledu vděčí za svou pozoruhodně nízkou hmotnost a vysokou stabilitu vlákny vyztuženému polykarbonátovému tělu. Volitelně lze jednotku také nastavit tak, aby se po složení automaticky vypnula – a tím nejen šetří energii, ale také minimalizuje prozrazující rozptýlené světlo.

Mezi další funkce patří známé individuální zapínání/vypínání okuláru ACT, indikátor stavu baterie a IR v zorném poli a také vestavěná IR LED pro lepší vidění na blízko.

Binokulární přístroje pro noční vidění nabízejí velkou výhodu skutečného prostorového vidění, které výrazně zlepšuje povědomí při rychlém pohybu v heterogenním terénu nebo v interiéru.

Vyberte si své tělo:

LNS40

Balíček optiky LNS40 se skládá z široce osvědčené optiky PVS14. Jedná se o skleněnou optiku s 40° FOV. Díky tomu jsou těžší, ale také odolnější pro náročné použití a odolnější proti poškrábání a opotřebení. Okulár má dráhu dioptrické korekce od +2 do -6.

Tato optika je kompatibilní se všemi náhradními díly PVS14 pro objektivy a okuláry.

Optika splňuje specifikaci 20m pro 2h ponoření.

LWT40

Optika LWT40 nabízí stejný pocit a funkčnost jako optika PVS14 při 30% snížení hmotnosti ve srovnání s balíčkem optiky LNS40. Čočka objektivu je znatelně kratší, což může způsobit určité potíže s kompatibilitou. Okulár je pro uživatele prakticky totožný se standardním okulárem PVS14 ve všech směrech, ale samozřejmě lehčí. Okulár má dráhu dioptrické korekce od +2 do -6.

Optika je hybridní optika, která obsahuje některé plastové čočky. Ty jsou potenciálně méně odolné proti opotřebení/poškrábání než běžná celoskleněná optika. Optika překračuje MilSpec pro environmentální testy a má stejný nebo lepší optický výkon než většina standardních optik PVS14.

Optika splňuje specifikaci 20m pro 2h ponoření.

LWT40D

Optika LWT40D je volbou pro nejlepší optický výkon a je jen o 5 % těžší než sada optiky LWT40. Objektiv je stejný jako u LWT40, krátké a výrazně lehčí verze objektivu PVS14.

Okulár je etherový okulár, který nabízí výrazně sníženou hmotnost, větší průměr okuláru a větší očnici, což usnadňuje používání. Má nastavitelnou dioptrii od +2 do -2, ale kromě běžných okulárů může uživatel toto nastavení uzamknout pomocí zámku. Tím se zabrání náhodnému přenastavení dioptrií během používání.

Je třeba poznamenat, že okulár Ether kvůli jeho odlišným rozměrům není kompatibilní s většinou standardního příslušenství, které se našroubuje do okuláru PVS14. Přijímá standardní očnici pro PVS14 a tedy jakékoli příslušenství používající stejný upevňovací bod.

Součástí dodávky:

2 Odmlžovací štíty

2 obětní čočky

2 povlak na bikiny

2denní čepice

1 MOLLE sáček

1 Karta pro ruční stahování

1 Pevné pouzdro

Specifikace:

Hmotnost: 445 – 510g

Rozměry: 76 x 105 x 111 mm

Infračervený iluminátor: Ano

IR indikátor: Ano (v FOV)

Indikátor slabé baterie: Ano (v FOV)

Environmentální hodnocení: Vodotěsnost 20 m

Zvětšení: 1×

FOV: 40º

Systém objektivu: F/1,2

Dioptrická korekce: +2 až -6

Rozsah ostření: 25 cm až nekonečno

Napájení: 1 x CR123

Normy: MIL-STD-810G

Andres DTNVS-14-LWT40D Harder Gen3 2600 FOM Autogated White Fosphor Night Vision Binocular