Aimpoint Micro T-2 Red Dot Reflex Sight – B&T pákový uvolňovací držák a 30mm Scope Ring s Picatinny rozhraním

Aimpoint Micro T-2 Red Dot Reflex Sight - B&T pákový uvolňovací držák a 30mm Scope Ring s Picatinny rozhraním

Položka č. 200595

Aimpoint Micro T-2 Red Dot Reflex Sight – B&T pákový uvolňovací držák a 30mm Scope Ring s Picatinny rozhraním

Optika Aimpoint® Micro T-2 s červeným bodem byla navržena pro uživatele, kteří vyžadují extrémně odolný, lehký a kompaktní zaměřovač. Optika Micro T-2™ má bezkonkurenční optickou čistotu a dokáže odolat fyzickému zneužívání nezbytnému pro náročné koncové uživatele. Nové inovativní čočky se špičkovými reflexními vrstvami radikálně zlepšují tvar bodu 2 MOA. Technologie ACET umožňuje 50 000 hodin (přes 5 let) nepřetržitého provozu s jednou baterií CR2032 při nastavení 8.

Optika Micro T-2 je vybavena zapuštěnými čočkami s ochrannými výklopnými kryty čoček. Přední kryt je pevný a zadní je průhledný – umožňuje uživateli fotografovat s oběma očima otevřenými, zatímco jsou krytky objektivu v nouzové situaci zavřené. Pouzdro zaměřovače je vyrobeno z tvrdě eloxované hliníkové slitiny pro optimální ochranu elektronických a optických součástí ve všech typech okolních podmínek. Micro T-2 je kompatibilní se všemi generacemi zařízení pro noční vidění.

Tato konfigurace zahrnuje standardní držák B&T s 30mm kroužkem dalekohledu pro připevnění ke zvětšenému dalekohledu. To umožňuje Micro T-2 používat jako sekundární optiku pro boj na blízko nebo jako zaměřovač pro zaměřování. Micro T-2 je vybaven killFlash® ARD (Anti Reflection Device), který eliminuje potenciálně kompromitující odrazy od čočky objektivu.

Mířidla Aimpoint red dot jsou provozně bez paralaxy, což znamená, že viditelná tečka zůstává rovnoběžná s vývrtem vaší zbraně bez ohledu na to, v jakém úhlu je vaše oko ve vztahu k zaměřovači. Uživatel se proto nikdy nemusí starat o vystředění bodu uvnitř zaměřovače. Pokud máte pořádnou nulu, když je tečka na terči, tak vy také. Zaměřovací mířidla s červenými tečkami zvyšují sebevědomí tím, že umožňují střelci soustředit se na cíl a přitom mít obě oči otevřené a neustále si plně uvědomovat situaci. Uživatelé mohou dosáhnout zásahů v prvním kole rychleji s větší jistotou.

OBSAHUJE: B&T rychloupínací pákový držák, vyklápěcí kryty objektivu s integrovaným killFlash® ARD, baterii CR2032, mikronářadí

UNIKÁTNÍ VLASTNOSTI

 • 2 MOA červený bod pro přesné a rychlé získání cíle
 • Životnost baterie: 50 000 hodin (přes 5 let) nepřetržitého provozu s jednou baterií při nastavení 8
 • Typ baterie: baterie CR2032 (součástí balení)
 • Rychloupínací pákový držák B&T s 30mm kroužkem Scope – umožňuje snadné připevnění na zvětšenou optiku
 • Výklopné kryty objektivu – přední strana je pevná a vybavená killFlash® ARD a zadní strana je průhledná – umožňuje uživateli fotografovat s oběma otevřenými očima a zavřenými krytkami objektivu v nouzové situaci
 • Pokročilé optické čočky pro lepší přenos světla a maximální čistotu bodů
 • Zesílená ochrana věží pro ještě větší odolnost
 • Tvrdý eloxovaný nereflexní povrch
 • 12 nastavení jasu: 1 poloha vypnuto, 4 nastavení kompatibilní s nočním viděním a 8 nastavení denního světla
 • 1X (nezvětšovací) optika bez paralaxy
 • Ponořitelné do 80 stop (25 metrů)
 • Teplotní rozpětí -49°F až +160°F
 • Hmotnost 3,0 oz / 84 g (pouze zrak)

Aimpoint Micro T-2 Red Dot Reflex Sight – B&T pákový uvolňovací držák a 30mm Scope Ring s Picatinny rozhraním