Aeroskop DJI – Stacionární anténní kombo G-16

Aeroskop DJI - Stacionární anténní kombo G-16

Aeroskop DJI – Stacionární anténní kombo G-16

Zatímco popularita spotřebitelských dronů stále roste, představuje potenciální bezpečnostní a bezpečnostní výzvy pro oblasti, jako jsou letiště, věznice, jaderné elektrárny a různá vládní zařízení a infrastruktura. Tradiční ochrany v těchto místech nemusí být schopny adekvátně detekovat a monitorovat UAV, aby se zabránilo následným incidentům. AeroScope je schopen identifikovat drtivou většinu populárních dronů na dnešním trhu monitorováním a analýzou jejich elektronických signálů, aby získal kritické informace, což uživatelům umožňuje chránit integritu jejich letově citlivého prostředí.

Přehled

AeroScope je komplexní platforma pro detekci dronů, která rychle identifikuje komunikační spojení UAV a shromažďuje informace, jako je stav letu, trasy a další informace v reálném čase. Tento monitorovací datový tok pomáhá uživatelům co nejdříve informovaně reagovat.

*Technologie identifikace dronů se teprve rodí a mohou podléhat různým zákonům a nařízením, které se neustále vyvíjejí. Je odpovědností zákazníka dodržovat veškeré platné zákony týkající se používání AeroScope v rámci jurisdikce (jurisdikcí) provozu.

Stacionární jednotka

Stacionární jednotka AeroScope, navržená pro nepřetržitou ochranu rozsáhlých areálů, podporuje přizpůsobení a konstrukci podle konkrétního místa a požadavků uživatele, aby zcela pokryla okolní vzdušný prostor. Za ideálních podmínek dokáže systém sledovat dosah až 50 km a klíčové informace z dronů získat již za 2 sekundy.

Monitorovací data lze integrovat se stávajícími bezpečnostními systémy uživatelů a efektivně poskytovat integrovaný monitorovací systém.

Tento systém také podporuje veřejný cloud, privátní cloud a místní nasazení, které je schopné splnit specifické potřeby, jako je monitorování mimo pracoviště a segregace dat.

*Poznámka: Dosah monitorování stacionární jednotky je určen typem instalovaných antén.

Backstage Management System & SDK

Systém AeroScope Backstage Management System je jádrem komplexního bezpečnostního systému dronů. Pomocí pokročilé technologie správy informací poskytuje tento systém centrální nástroje pro monitorování, velení a vyšetřování, které se integrují s daty shromážděnými z předchozích letů.

AeroScope Backstage Management System je komplexní a pohodlný systém pro podniky, který monitoruje drony a pomáhá zvýšit bezpečnost veřejného vzdušného prostoru. Podporuje také sadu Software Development Kit (SDK), která splňuje specifické požadavky zákazníků a podporuje integraci různých systémů.

Anténa DJI Aeroscope G-16

DJI Aeroscope G-16 je směrová anténa, která nabízí zisk 16 dBi a 22,5 stupně pokrytí signálem. Vzhledem k úzké šířce paprsku antény AeroScope G-16 má sada antén G-16 pokrytí pouze 90 stupňů. K dosažení 360 stupňů pokrytí jsou zapotřebí čtyři stacionární jednotky AeroScope a čtyři sady antén G-16. Anténa G-16 AeroScope dokáže spolehlivě detekovat drony v okruhu 20-30 mil. Ve výjimečných podmínkách prostředí může dosah dosahovat až 100 mil.

Specifikace AEROSKOPU

Stacionární jednotka

Modelka AS-F1800

Hodnocení ochrany proti vniknutí IP65

Hodnocení blesku IEC61000-4-5 6KV

Elektromagnetická kompatibilita Toto zařízení splňuje požadavky na elektromagnetickou kompatibilitu a také splňuje kritéria: Evropa: EN 55032: 2015, EN 55024: 2010+A1:2015, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3: 2013 ; Spojené státy: 47 CFR část 15, podčást B:2016

Spotřeba energie * Cca. 70W

Vstupní napětí Rozsah napětí: 100V AC ~ 240V AC

Provozní teplota -30°C až +50°C (bez slunečního záření) ‘-30°C až +45°C (se slunečním zářením)

Relativní vlhkost 5% RH ~ 100% RH

Absolutní vlhkost 1 g/m3 ~ 30 g/m3

Atmosférický tlak 70 kPa ~ 106 kPa

Rozměry 310 mm (V) × 260 mm (Š) × 100 mm (H)

Hmotnost 6,8 kg

Podpůrná letadla Řada Phantom, řada Inspire, řada Mavic, řada Spark

Aeroskop DJI – Stacionární anténní kombo G-16